Par mums – Ion silver AB 2018-03-21T19:17:05+00:00

Par mums - Ion silver AB

Anderss Sultāns nodibināja Ion Silver 2001. gadā. Pēc tam, kad 90. gados Anders izlasīja informāciju par koloidālo sudrabu tiešsaistē un saprata, kāds tam būtu potenciāls, viņš gribēja padarīt to pieejamu Zviedrijā. Andersa ideja un vīzija mūsdienās bija par pamatu tam, ka Ion Silver AB šodien ir lielākais koloidālā sudraba ražotājs Ziemeļvalstīs. To sortiments ir palielinājis produktu daudzveidību. Visi produkti ir izstrādāti ar nolūku būt labākajiem un tīrākajiem tirgū.

Ion Silvers AB uzmanības centrā ir ilgtspējīga nākotne, kurā cilvēkiem vajadzētu būt skaidrām tiesībām gūt labumu no efektīviem un nekaitīgiem produktiem.

Jan Welitz, E-bags, pievienojās zviedru facebook grupai par koloidālo sudrabu 2017. gada maijā. Grupā, tajā laikā bija aptuveni 40 000 dalībnieku, kuri godīgi dalījās ar koloidālā sudraba ietekmi uz veselību un viņu mājdzīvniekiem. Starp daudzām liecībām Jan pamanīja, ka Ion Silver produktos bija daudz ticamu ieteikumu un viņa izvēle bija vienkārša. Jan sāka lietot Ion Silver produktus. Pēc neilga laika Jan un viņa sieva Larisa pamanīja ieguvumus veselībai, kā arī to, ka Facebook grupā bija gandrīz 50 000 dalībnieku. Jana sapnis apvienot savu veselību ar uzņēmējdarbību tagad ir novedis pie tā, ka E-bags lepni izplata zviedru kvalitatīvus produktus.

Become Distributor?

We are glad that you are interested in our great production. Please fill up the contact form to become distributor. And we will review your application.

X
Become Distributor